Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Waleriana, Wilgiusza

INFO
AUTOPROMOCJA

Policjanci wspólnie z nauczycielami ze szkół podstawowych powiatu żnińskiego przeprowadzili egzamin na kartę rowerową. Dzieci rozwiązywały test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, a następnie musiały pokonać tor, który przygotowano na boisku szkolnym.

fot. KPP w Żninie

Sierż. sztab. Arkadiusz Kaczmarek w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Sarbinowie Drugim przeprowadził egzamin na kartę rowerową dla uczniów szkoły. Natomiast asp.sztab. Roman Błaszczyk w Szkole Podstawowej w Mięcierzynie, a sierż. sztab. Marcin Ziętek w Szkole Podstawowej w Słębowie.

fot. KPP w Żninie


Egzamin składał się on z dwóch części. Pierwsza obejmowała test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Druga część była sprawdzianem umiejętności praktycznych. Uczniowie mieli do pokonania specjalnie przygotowany tor sprawnościowy stanowiący egzamin praktycznych umiejętności poruszania się po drodze. Nad przebiegiem egzaminu czuwali policjanci oraz nauczyciele.

fot. KPP w Żninie

Dzieci, które przystąpiły do egzaminu, były solidnie przygotowane i pomimo stresu, wszystkim udało się zdobyć pierwsze uprawnienia.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA