Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Ireny, Jana

INFO

Druhny i Druhowie z gminy Rogowo tegoroczne Gminne Obchody Dnia Strażaka świętowali w Skórkach. Swoje święto, a mianowicie 100-lecie istnienia OSP Skórki obchodzili Druhowie z tejże miejscowości. W prezencie otrzymali agregat prądotwórczy.

fot. Paweł Byliński

Uroczyste obchody Gminnego Dnia Strażaka i Jubileusz 100-lecia jednostki OSP w Skórkach rozpoczęły się uroczystą mszą świętą odprawioną w kaplicy w Skórkach. Po mszy świętej Druhny i Druhowie oraz zaproszeni goście udali się na boisko, by uczestniczyć w dalszej części uroczystości. O powstaniu i rozwoju OSP Skórki opowiedział Damian Chmiel, a następnie wręczono medale i odznaczenia zasłużonym strażakom.

fot. Paweł Byliński

Brązowy Medal za Zasługi otrzymali druhowie: Mieczysław Kościelniak, Gabriel Jankowski oraz Adam Kasprzak

Srebrny Medal za Zasługi otrzymali: Zbigniew Chmiel, Józef Kruszelnicki, Marek Witkowski, Sławomir Lewandowski, Łukasz Grzechowiak.

fot. Paweł Byliński

Złotym Medalem za Zasługi zostali odznaczeni: Józefa Błajet, Jan Lewandowski, Kazimierz Woźniak, Stefan Nowicki.

Strażakiem Roku w Gminie Rogowo został Sławomir Rezmer.

Listy gratulacyjne otrzymali: Józef Sosnowski, Jan Starczewski, Tadeusz Rychlewski, Danuta Perek, Jan Dębny, Zygmunt Górka, Jerzy Paluch, Hieronim Grzeczka. 

fot. Paweł Byliński

Szczególne słowa uznania druhny i druhowie kierują do Prezesa Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Rogowie za pomoc w organizacji Jubileuszu 100-lecia OSP Skórki

Cytat dnia

Czas na kino

AUTOPROMOCJA