Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Cezarego, Donata

INFO
AUTOPROMOCJA

26 lutego 2019 roku przedstawiciele władz powiatowych podpisali umowę na budowę ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego wraz z siłownią zewnętrzną przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie. Inwestycja współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dofinansowana przez Gminę Łabiszyn w kwocie 130 000 zł.

fot. archiwum Starostwa Powiatowego

O uzyskaniu dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację tej inwestycji pisaliśmy we wrześniu 2018 roku. Wówczas wtedy miała miejsce ocena formalno-merytoryczna Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Wśród pozytywnie zaopiniowanych wniosków do dofinansowania znalazł się projekt Powiatu Żnińskiego na budowę 3 boisk wielofunkcyjnych na łączną kwotę 1,6 mln zł.

Ministerstwo Sportu i Turystyki na budowę boisk przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie, Zespole Szkół Specjalnych w Żninie i Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie przyznało dofinansowanie w kwocie 802 tys. zł.

26 lutego br. Zbigniew Jaszczuk – Starosta Żniński  oraz Andrzej Hłond – Wicestarosta podpisali umowę na budowę boiska przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie. Wykonawcą budowy, której zakończenie planowane jest do 30 sierpnia br. będzie firma Concept Trade BH-U z Suchego Lasu. Całkowita wartość umowy wynosi 735 970,28 złotych brutto.

Cytat dnia

 

 

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny

AUTOPROMOCJA