Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Anety, Bogdana

INFO

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim otrzymali nowy oznakowany radiowóz. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu finansowemu lokalnych samorządów. Hyundai i20 będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez dzielnicowych z Janowca Wlkp. i Rogowa.  

fot. KPP w Żninie


Dzisiaj, 5 grudnia na dziedzińcu Komendy Powiatowej Policji w Żninie odbyło się przekazanie nowego radiowozu marki Hyundai i20 dla policjantów z janowieckiego komisariatu. Wzięli w nim udział: Burmistrz Janowca Wielkopolskiego Pan Leszek Grzeczka, Wójt Gminy Rogowo Pan Tomasz Michalczak p.o. Komendant Powiatowy Policji w Żninie kom. Mariusz Gaik, Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żninie mł. insp. Krzysztof Zawołański, Komendant Komisariatu Policji w Janowcu Wlkp. asp. szt. Zbigniew Dudziak oraz  Naczelnik WPiRD KPP Żnin asp. szt. Tomasz Fliciński.

Zakup nowego radiowozu był możliwy dzięki wsparciu lokalnych samorządów. Środki na ten cel przekazała Gmina Rogowo i Gmina Janowiec Wlkp. oraz Komenda Główna Policji. Kom. Mariusz Gaik podziękował Burmistrzowi i Wójtowi za pomoc w sfinansowaniu zakupu nowego sprzętu transportowego. Podkreślił, że otrzymany pojazd z pewnością usprawni służbę funkcjonariuszy, a tym samym wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na podległym terenie. Natomiast włodarze Janowca Wlkp. i Rogowa nie ukrywali zadowolenia z możliwości rzeczowego wsparcia policjantów pełniących służbę w tychże gminach.  

Nowy radiowóz został przydzielony do dyspozycji dzielnicowych, którzy będą wykorzystywać go podczas realizacji codziennych obowiązków.

Cytat dnia

Patronat medialny

 

AUTOPROMOCJA