Pochmurno

-2°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 12.87 km/h

  • 14 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

  • 15 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Izydora

INFO
PATRONAT MEDIALNY

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu  Żnińskiego  w mini piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2006 i młodszych oraz chłopców z rocznika 2006 i młodszych.

fot. nadesłane

Mistrzostwa Powiatu  Żnińskiego  w mini piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2006 i młodszych

W zawodach udział wzięły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie (opiekun Wioletta Dobaczewska) reprezentująca gminę Żnin, Zespół Szkół w Barcinie (opiekun  Agnieszka Gaczkowska) mistrz gminy Barcin oraz mistrz gminy Rogowo – Szkoła Podstawowa w  Rogowie (opiekun Łukasz Chojnacki).

fot. nadesłane

Rozegrano trzy mecze: ZS Barcin – SP Rogowo 4:5; SP 2 Żnin - SP Rogowo 10:0; SP 2 Żnin – ZS Barcin 5:2. I miejsce wywalczyła drużyna ze Żnina, II miejsce zajęła szkoła z Rogowa, na najniższym stopniu podium stanęli uczniowie z Barcina. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żninie. Zawody przeprowadził Powiatowy Organizator Sportu Maciej Drzewiecki, który pełnił także funkcję sędziego. Podziękowania dla dyrektora I LO w Żninie Andrzeja Kurka za pomoc w przeprowadzeniu turnieju.

Mistrzostwa Powiatu  Żnińskiego  w mini piłce ręcznej chłopców rocznika 2006 i młodszych

Tego samego dnia odbyły się również Mistrzostwa Powiatu  Żnińskiego  w mini piłce ręcznej chłopców rocznika 2006 i młodszych. W zawodach udział wzięły dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie (opiekun Leszek Piekarski) reprezentująca gminę Żnin oraz Szkoła Podstawowa w Piechcinie (opiekun Magdalena Kwaśniewska), mistrz gminy Barcin.

fot. nadesłane

Lepsza okazała się drużyna z Piechcina pokonując „żnińską jedynkę”  10:1. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żninie. Zawody przeprowadził Powiatowy Organizator Sportu Maciej Drzewiecki .

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu