Zachmurzone

1°C

Żnin

Zachmurzone

Wilgotność: 96%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 12 Gru 2018

    Śnieg 1°C 0°C

  • 13 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Dagmary, Aleksandry

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Konopnickiej przy ul. Browarowej 16 w Żninie zorganizowało „Dzień otwarty”. Tego dnia przyszli wychowankowie wraz z rodzicami mieli możliwość zwiedzenia placówki.

fot. Magdalena Kaczmarek

Dla dzieci była to okazja zabawy z rówieśnikami, poznania nowego miejsca i osób tam pracujących. Rodzice mogli zapoznać się z pełną ofertą przedszkola, porozmawiać z jej kadrą oraz obserwować zachowanie swojego dziecka w nowym środowisku. Spotkanie miało na celu ułatwienie przyszłej adaptacji dzieci, które od września rozpoczną uczęszczanie do placówki oraz rozwianie wszelkich wątpliwości rodziców.

fot. Magdalena Kaczmarek


W sekretariacie przedszkola lub na stronie internetowej www.pm1znin.pl dostępna jest dokumentacja rekrutacji na rok szkolny 2018/2019. Wnioski wraz z potrzebną dokumentacją można składać od 1 marca do 28 marca 2018 roku do godziny 15-stej . Lista  kandydatów zakwalifikowanych  i niezakwalifikowanych zostanie podana do publicznej wiadomości do 30 marca 2018 roku do godziny 15-stej.

Pierwszeństwo przyjęcia mają dzieci zamieszkujące na terenie Gminy Żnin. W I etapie rekrutacji brane pod uwagę będą takie aspekty jak: wielodzietność rodziny kandydata, niepełnosprawność kandydata, niepełnosprawność jednego z rodziców, niepełnosprawność obojga rodziców, niepełnosprawność rodzeństwa, samotne wychowywanie kandydata, objęcie kandydata pieczą zastępczą. Rodzice dziecka mogą złożyć wnioski o przyjęcie do placówki, do  maksymalnie 3 wybranych przedszkoli. Należy również podać kolejność przedszkoli zaczynając od najbardziej preferowanego.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu