Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

INFO

Komendant Powiatowy Policji w Żninie mł. insp. Artur Krajewski, policjanci, pracownicy cywilnych policji, przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji podziękowali za dotychczasową, wspólną służbę odchodzącemu na emeryturę asp. sztab. Krzysztofowi Warszawskiemu.

 

fot. KPP w Żninie


20 lutego w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Żninie odbyło się uroczyste pożegnanie asp. sztab. Krzysztofa Warszawskiego, który po ponad 30 latach pracy zakończył służbę i przeszedł na emeryturę.

Komendant Powiatowy Policji w Żninie mł. insp. Artur Krajewski podziękował funkcjonariuszowi za pełnioną profesjonalnie służbę. Do życzeń przyłączyli się również policjanci, pracownicy cywilni żnińskiej komendy oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji.

Asp. sztab. Krzysztof Warszawski w mundurze przepracował ponad 19 lat. Od początku swojej służby związany był z Komendą Powiatową Policji w Żninie. W latach 1999-2001 służył w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Następnie od 2001 do 2008 roku był dzielnicowym. Od 2009 roku pracował jako oficer dyżurny żnińskiej komendy. Dał się poznać jako sumienny i zdyscyplinowany policjant, a także dobry kolega.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA