Zachmurzone

1°C

Żnin

Zachmurzone

Wilgotność: 96%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 12 Gru 2018

    Śnieg 1°C 0°C

  • 13 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Dagmary, Aleksandry

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Komendant Powiatowy Policji w Żninie mł. insp. Artur Krajewski, policjanci, pracownicy cywilnych policji, przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji podziękowali za dotychczasową, wspólną służbę odchodzącemu na emeryturę asp. sztab. Krzysztofowi Warszawskiemu.

 

fot. KPP w Żninie


20 lutego w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Żninie odbyło się uroczyste pożegnanie asp. sztab. Krzysztofa Warszawskiego, który po ponad 30 latach pracy zakończył służbę i przeszedł na emeryturę.

Komendant Powiatowy Policji w Żninie mł. insp. Artur Krajewski podziękował funkcjonariuszowi za pełnioną profesjonalnie służbę. Do życzeń przyłączyli się również policjanci, pracownicy cywilni żnińskiej komendy oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji.

Asp. sztab. Krzysztof Warszawski w mundurze przepracował ponad 19 lat. Od początku swojej służby związany był z Komendą Powiatową Policji w Żninie. W latach 1999-2001 służył w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Następnie od 2001 do 2008 roku był dzielnicowym. Od 2009 roku pracował jako oficer dyżurny żnińskiej komendy. Dał się poznać jako sumienny i zdyscyplinowany policjant, a także dobry kolega.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu