Imieniny: Emilii, Iwony

INFO
REKLAMA

25 lutego od godziny 16:45 na Stadionie Lekkoatletycznym w Barcinie rozgrywany był II Otwarty Turniej "Darta 301" o Puchar Prezes Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Pani Leny Patalas. Na starcie stanęło łącznie 15 graczy, którzy po krótkim otwarciu imprezy, zostali rozstawieni w drabince turniejowej - podwójnego K.O. dla szesnastu graczy.

fot. nadesłane

Po blisko trzygodzinnej rywalizacji i trzydziestu pojedynkach przy tarczy wyłonioną pierwszą czwórkę, która pomiędzy sobą rozstrzygnęła czołowe lokaty! Zawody zdominował bezkonkurencyjny Joachim Zakopiec, który nie dał swoim kolegom i koleżankom najmniejszych szans i zwyciężył w tej rywalizacji. Tuż za nim uplasowali się kolejno: Rafał Bugalski, Norbert Def Konieczka oraz Piotr Kaźmierczak.

fot. nadesłane

Pierwsza czwórka otrzymała okazjonalne statuetki, a każdy ze startujących po pamiątkowym dyplomie uczestnictwa. Nagrodę dodatkową - podwójną wejściówkę na krytą pływalnie w Barcinie - otrzymał również triumfator turnieju, za ugranie tzw. "MAXa", czyli 180 punktów w trzech rzutach - jemu udało się jako pierwszemu.

Klasyfikacja turniejowa:

1. Joachim Zakopiec
2. Rafał Bugalski
3. Norbert Def Konieczka
4. Piotr Kaźmierczak
5-6. Anna Safian
5-6. Damian Kaśków
7-8. Piotr Garwol
7-8. Robert Kamelski (Kamel Kamelsiu)
9-12. Ewelina Kaśków (Ewelina Oliwier Kaśków)
9-12. Maksymilian Kasprowicz
9-12. Roman Kaczmarek
9-12. Joanna Gajb-Lewandowska
13-16. Wiesław Garwol (Wu Gie)
13-16. Maciej Górak
13-16. Karol Przybylski
13-16. ---

Następny turniej DARTA organizowany przez Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji, planowany jest na sobotę, 25 marca 2017r.

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA
AUTOPROMOCJA