Imieniny: Emilii, Iwony

INFO
REKLAMA

25 lekkoatletów z Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Barcinie wzięło udział w pierwszych oficjalnych zawodach Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

fot. nadesłane/ Hubert Stręk

Barcińscy zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze i starsze, a każdy zawodnik mógł zostać zgłoszony do jednej konkurencji do wyboru, 60, 200, 600 i 1000 metrów, skok w dal, wzwyż i pchnięcia kulą.Po udziale w każdej z dyscyplin konkursowych, ogłoszono wyniki. Aż 6 medali trafiło do lekkoatletów z Barcina.

Złoty medal w biegu na 200 metrów zdobył Norbert Naborczyk. Srebro w skoku w dal wywalczyła Wiktoria Prussak, a medal brązowy w biegu na 60 metrów należał do Olgi Jankowskiej. Kolejne brązowe medale trafiły do Nicoli Moritz w biegu na 200 metrów, Dawida Marolewskiego w skoku w dal i Antoniego Suleckiego w pchnięciu kulą.

 

 

Duży aplauz otrzymały siostry Wiktoria i Nicola Stasiewskie, które biegły na 600 metrów.

W zawodach ze względu na ferie zimowe nie wystartowali wszyscy nasi zawodnicy. Większość dzieci przynależących do sekcji lekkoatletycznej uprawia lekkoatletykę od 1,5 roku w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”.

Trenerami barcińskich lekkoatletów są dwaj niezwykle pozytywni Panowie: Rafał Moritz i Andrzej Luzak. Trenerzy zapraszają wszystkie dzieci na zajęcia sekcji, które aktualnie odbywają się na HWS we wtorki od 16.00-17.30 oraz czwartki od 15.30 do 17.00.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA
AUTOPROMOCJA