Imieniny: Emilii, Iwony

INFO
REKLAMA

Na Stadionie Lekkoatletycznym w Barcinie w minioną sobotę rozegrany został Otwarty Turniej "Darta 301" o Puchar Prezes Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W zawodach udział wzięło 15 graczy, a najlepszym okazał się Joachim Zakopiec.

fot. nadesłane

Po blisko trzygodzinnej rywalizacji i trzydziestu pojedynkach przy tarczy wyłonioną pierwszą czwórkę, która pomiędzy sobą rozstrzygnęła czołowe lokaty. Po raz kolejny bezkonkurencyjny był Joachim Zakopiec, który nie dał swoim kolegom najmniejszych szans i zwyciężył w tej rywalizacji. Tuż za nim uplasowali się kolejno: Wiesław Garwol, Karol Przybylski oraz Piotr Kaźmierczak.

fot. nadesłane

Pierwsza czwórka otrzymała okazjonalne statuetki, a każdy ze startujących po pamiątkowym dyplomie uczestnictwa. Nagrodę dodatkową - podwójną wejściówkę na krytą pływalnie w Barcinie - otrzymał również Joachim Zakopiec, triumfator turnieju, za ugranie tzw. "MAXa", czyli 180 punktów (3 x 60pkt) w trzech rzutach - jemu udało się jako pierwszemu.

fot. nadesłane

Poniżej ostateczna kolejność wszystkich zawodników:

1. Joachim Zakopiec
2. Wiesław Garwol
3. Karol Przybylski
4. Piotr Kaźmierczak
5. Daniel Krzyślak
6. Maciej Dobrogoszcz
7. Oliver Krzyślak
8. Anna Safian
9. Rafał Bugalski
10. Kornel Stróżykiewicz
11. Monika Przybylska
12. Damian Kaśków
13. Joanna Gajb-Lewandowska
14. Maksymilian Kasprowicz
15. Krzysztof Karbowiak

Następny turniej DARTA organizowany przez Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji, planowany jest na drugą połowę lutego 2017r.!

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA
AUTOPROMOCJA