Imieniny: Anieli, Jerzego

INFO

Już w najbliższy weekend w Rogowie, od 9 stycznia do 11 stycznia, odbędą się halowe mecze międzypaństwowe polskiej drużyny seniorek hokeja na trawie z drużyną RPA.

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet w hokeju na trawie, Maciej Wrzesiński, powołał piętnaście zawodniczek na halowe mecze międzypaństwowe polskiej drużyny z drużyną RPA.

Polskę reprezentować będą m.in. Martyna Wypijewska, zawodniczka KS Rogowo - córka Mirosława Wypijewskiego - wychowanka/zawodnika LKS Rogowo, a także Jowita Hyla - wychowanka LKS Rogowo (obecnie AZS Politechnika Poznańska), wnuczka pierwszego Reprezentanta Polski z Rogowa  Leszka Urbana.

Ostatni mecz rangi międzypaństwowej został rozegrany w Rogowie 31 lat temu. Dokładniej w 1989 roku. Wówczas zagrały w nim młodzieżowe Reprezentacje Polski i Republiki Federalnej Niemiec.

Mecze w Rogowie:
- czwartek 09.01 - godz. 19:00
- piątek 10.01 - godz. 11:00 oraz 19:00
- niedziela 12.01 - godz. 15:00

Zachęcamy do udziału we wszystkich meczach nie tylko mieszkańców Gminy Rogowo, ale wszystkich sympatyków hokeja na trawie.

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA