Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

INFO

W Zespole Szkół w Barcinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych z rocznika 2005 i młodszych oraz rocznika 2002-2004.

fot. nadesłane

W kategorii dziewcząt z rocznika 2005 i młodszych do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły, tj.: Szkoła Podstawowa z Gościeszyna, Szkoła Podstawowa nr 2 z Barcina oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Brzyskorzystwi. Natomiast w kategorii chłopców: Szkoła Podstawowa z Gościeszyna oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Bożejewic. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Mecze rozgrywane były do 3 wygranych 11-punktowych setów (2 gry pojedyncze, gra deblowa i 2 gry pojedyncze). Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła drużyna z Gościeszyna, drugie drużyna z Brzyskorzystwi, a trzecie z Barcina. Z kolei wśród chłopców wygrała drużyna z Bożejewic pokonując Gościeszyn.

fot. nadesłane

Wśród dziewcząt z rocznika 2002-2004 do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny reprezentujące: Szkołę Podstawową nr 2 w Barcinie (I miejsce), Niepubliczną Szkołę Podstawową w Bożejewicach (II miejsce), oraz Szkołę Podstawową w Gościeszynie (III miejsce). Natomiast wśród chłopców drużyna z Gościeszyna pokonała drużynę z Bożejewic zajmując tym samym I miejsce. Mecze rozgrywano takim samym systemem rozgrywek jak w roczniku 2005 i młodsi. Podsumowania zawodów oraz wręczenia dyplomów i medali dokonał Powiatowy Organizator Sportu Szkolnego mgr Maciej Drzewiecki wspólnie z opiekunami młodzieży: panią mgr Małgorzatą Cieślak-Wesołowską (NSP Bożejewice), panem mgr. Bogusławem Kozłowskim (SP Gościeszyn) oraz panem mgr Łukaszem Cieślą (NSP Brzyskorzystew). Nad przebiegiem zawodów czuwał pan mgr Wojciech Kowal (ZS w Barcinie), który był opiekunem drużyn z Barcina oraz pełnił także rolę sędziego.

 

Relacja wraz ze zdjęciami

Powiatowy Organizator Sportu - Maciej Drzewiecki

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA