Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Filipa, Pauliny

INFO

W związku z ogłoszonymi przez Prezesa ARiMR naborami wniosków Oddział Regionalny ARiMR w Toruniu organizuje konsultacje dla potencjalnych wnioskodawców.

W związku z ogłoszonymi przez Prezesa ARiMR naborami wniosków:

• Poddziałanie 6.2 "Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich" – nabór w dniach od 15 października 2018 r. do 13 listopada 2018 r.

oraz  

• Poddziałanie 5.1 „Wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof” – nabór w dniach od 5 listopada 2018 r. do 4 grudnia 2018 r.

Oddział Regionalny ARiMR w Toruniu organizuje konsultacje dla potencjalnych wnioskodawców.

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne, które odbędzie się 9 listopada br. w godzinach 9:00 –13:00  przy ulicy Dąbrowskiego 4 w Toruniu.

Podczas konsultacji udzielane będą informacje dotyczące zasad przyznawania pomocy, sposobu wypełniania wniosku i biznesplanu, wymaganych załączników, a także zasad wyboru ofert w trybie konkurencyjnym. Chęć uczestnictwa w konsultacjach  prosimy zgłaszać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 07.11.2018 r.

Cytat dnia

Nie ma większej radości,

niż nie mieć powodu do smutku.

Nie ma większego bogactwa,

niż zadowolenia z tego

co się ma.

 

Patronat medialny

Co? Gdzie? Kiedy? Na Pałukach

 

AUTOPROMOCJA