Zachmurzone

1°C

Żnin

Zachmurzone

Wilgotność: 96%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 12 Gru 2018

    Śnieg 1°C 0°C

  • 13 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Dagmary, Aleksandry

INFO
PATRONAT MEDIALNY

W miniony weekend na terenie Cukrowni Żnin po raz XXII odbyły się Pałuckie Targi Rolne. Ponad 250 wystawców przedstawiało swoją ofertę handlową zwiedzającym, którzy również w tym roku dopisali.

Dużym zainteresowaniem, jak co roku, cieszyły się stoiska ogrodowe. Ponad to można było zapoznać się z ofertą firm z branży rolniczej, budowlanej, ubezpieczeniowej oraz rękodzieło. W tym roku przyznawano puchary XXII Pałuckich Targów Rolnych oraz XVI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych.

Poniżej lista laureatów XXII Pałuckich Targów Rolnych:

1.    Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń otrzymała firma Imizuni Sp. z o.o.

2.    Puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza za najciekawszą ofertę w branży spożywczej otrzymała Masarnia Władysławowo Sp. J. R. B. Zawistowski

3.    Puchar marszałka woj. kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę budowlanej i agroenergetycznej trafił do Sklepu Wielobranżowego Wojciecha Jakubowicza z Gąsawy

4.    Puchar ufundowany przez starostę żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego otrzymała firma PPUH Kwiecińscy Sp. J.

5.    Puchar starosty mogileńskiego Tomasza Barczaka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu mogileńskiego otrzymała firma Sanibud

6.    Puchar starosty nakielskiego Tomasza Miłowskiego za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu nakielskiego dla firmy Aman Janusza Młynarczyka

7.    Puchar starosty wągrowieckiego Tomasza Kranca za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu wągrowieckiego trafił do Zakładu Handlowego Jóźwiakowski Sp. J.

8.    Puchar przewodniczącej Rady Powiatu Józefy Błajet za najciekawszą ofertę pasz dla Polskich Zakładów Zbożowych Sp. z o.o. w Wałczu

9.    Puchar Burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin trafił do firmy Agro Zaopatrzenie Sp. z o.o.

10.    Puchar Burmistrza Szubina Artura Michalaka za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych dla firmy Wyroby z wikliny i brzozy otrzymał Eugeniusz Świątkowski.

11.    Puchar Burmistrza Janowca Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę ogrodniczą dla Gospodarstwa Ogrodniczego Bylinowy Raj

12.    Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka otrzymało Przedsiębiorstwo Nasienne Rolnas Sp. z o.o. za najciekawszą ofertę nasienniczą.

13.    Puchar Burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa dla Concordia Ubezpieczenia - Biuro Ubezpieczeń Szymańscy

14.    Puchar Burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego dla firmy P.H.U Autoczęść Sp. J. E. Kornacki S. Gańczak H. Chmielewski za najciekawszą ofertę motoryzacyjną.

15.    Puchar Burmistrza Łabiszyna Jacka Idzi Kaczmarka  dla Zakładu Szkółkarskiego Żywotnik Tuczyńscy ze Żnina za najciekawszą ofertę szkółkarską

16.    Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Lucjana Adamusa za najciekawszą ofertę pszczelarską dla Pasieki Gucio z Podgórzyna.

17.    Puchar Burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych otrzymała firma Agrotechnika-Brudz Wiesław Brudz

18.    Puchar Wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska dla Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” Dąbrowa


Lista XVI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

W kategorii Czempion

1.    Puchar przewodniczącego Rady Gminy w Gąsawie Mariusza Kazika za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego dla Marty Gałgańskiej
2.    puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Ryszarda Kamińskiego za czempiona w kategorii królików ras dużych dla Piotra Głowackiego
3.    puchar wójta Gąsawy Błażeja Łabędzkiego za czempiona w kategorii królików ras średnich dla Wojciecha Gadzińskiego
4.    puchar przewodniczącego Rady Gminy w Orchowie Władysława Jakubowskiego za czempiona w kategorii gołębi dla Franciszka Waltenburga
5.    puchar burmistrza Kcyni Marka Szarugi za czempiona w kategorii szynszyli dla Iwony i Piotra Kujawów

W kategorii Wiceczempion
1.    puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle nad Notecią Radosława Mrugowskiego za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego dla Anny i Eryka Smoter
2.    puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Remigiusza Kasprzaka za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego dla Anny i Andrzeja Lenarczyków
3.    puchar wójta Orchowa Jacka Misztala za wiceczempiona w kategorii królików ras dużych dla Bartosza Krygiera
4.    puchar przewodniczącej Rady Gminy w Barcinie Krystyny Barteckiej za wiceczempiona w kategorii królików ras średnich dla Pawła Jurka
5.    puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Łabiszynie Teresy Paliwody za wiceczempiona w kategorii gołębi dla Stanisława Olejniczaka
6.    puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kcyni Zbigniewa Witczaka za wiceczempiona w kategorii gołębi dla Stanisława Helsztajna
7.    wyróżnienie wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego w kategorii szynszyli dla Iwony i Piotra Kujawów

 

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu