Pochmurno

-2°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 95%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 14 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

  • 15 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Izydora

INFO
PATRONAT MEDIALNY

W niedzielę 17 września, podczas Festynu Archeologicznego w Biskupinie doszło do niebezpiecznego wypadku. 9-letni chłopiec został uderzony toporkiem w głowę.

Jak przekazała nam mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, do tego zdarzenia doszło w niedzielę, około godziny 15:00 podczas pokazu walki wojów.

W niedzielę, około godziny 22:00 zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Żninie ojciec pokrzywdzonego chłopca i poinformował, że podczas walki wojów na Festynie Archeologicznym w Biskupinie, jego syn został uderzony w głowę toporkiem, który zsunął się z członka podczas widowiska. Na miejscu zdarzenia chłopcu udzieliły pomocy służby medyczne. Jednak z uwagi na jego stan zdrowia został on zabrany do szpitala z raną głowy. Policjanci z pionu kryminalnego sprawdzą czy doszło do przestępstwa. Natomiast biegły oceni czy podczas tej walki zostały zachowane wszelkie środki ostrożności.

mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Z relacji ojca pokrzywdzonego wynikało, że publiczność podczas widowiska stała około 1 metra od pola walki. Również i ta kwestia zostanie przez policję sprawdzona.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu