Imieniny: Lesława, Zdzisława

INFO

Policjanci ustalili i zatrzymali 39-latka podejrzewanego o ugodzenie nożem mężczyznę na ul. Sienkiewicza w Łabiszynie. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Napastnik po kilku godzinnych poszukiwaniach sam stawił do jednostki policji, gdzie trafił do aresztu. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 lipca br. przed godziną 17.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o ugodzonym mężczyźnie, na ulicy Sienkiewicza w Łabiszynie. Przybyli na miejsce policjanci zastali rannego mężczyznę. Udzieli mu niezbędnej pomocy do czasu przyjazdu karetki. Decyzją ratowników 32-letni poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Natomiast napastnik, jeszcze przed przybyciem na miejsce policjantów, oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci, na podstawie zebranych informacji ustalili podejrzewanego o atak i rozpoczęli poszukiwania 39-letniego mieszkańca Łabiszyna. Przed północą mężczyzna sam stawił się do miejscowego posterunku policji. Został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje.

Do wyjaśnienia sprawy został zatrzymany jeszcze 53-letni mężczyzna.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

KPP w Żninie

AUTOPROMOCJA
REKLAMA
AUTOPROMOCJA