Imieniny: Roberta, Eleonory

INFO

W ciągu ostatnich kilku dni warunki drogowe uległy znacznemu pogorszeniu. Poranne przymrozki oraz opady deszczu i śniegu wymuszają na nas większej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków ruchu. Nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają.

fot. KPP w Żninie

Wczoraj, 8 marca br. na terenie gminy Barcin doszło do dwóch zdarzeń drogowych, których przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Około godz. 4.00, na drodze wojewódzkiej 254 w miejscowości Barcin-Wieś, kierująca pojazdem ciężarowym typu cysterna, na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

Natomiast tuż po godz. 7.00, policjanci zostali powiadomieni o kolejnym zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Dąbrówka Barcińska. Kierująca osobowym renault również nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad autem, w wyniku czego doprowadziła do jego wywrócenia.

Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nikt nie został ranny.

Policjanci apelują! Zachowajmy ostrożność na drodze! Niedostosowanie prędkości do warunków ruch to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych.

KPP w Żninie

AUTOPROMOCJA
AUTOPROMOCJA