Imieniny: Lesława, Zdzisława

INFO

Żnińscy kryminalni zatrzymali trzy osoby związane z przestępczością narkotykową. Mundurowi zabezpieczyli blisko 100 gramów amfetaminy, susz roślinny oraz tabletki extazy. Podejrzani już usłyszeli zarzuty.

fot. KPP w ŻninieUstalenia kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Żninie doprowadziły do zatrzymania w ubiegłym tygodniu trzech osób związanych z przestępczością narkotykową.

Policjanci ustalili, że 20-letni mężczyzna może posiadać na terenie swojej posesji znaczne ilości substancji zabronionych. W minionym tygodniu policjanci udali się pod ustalony adres.

W trakcie przeszukania, na terenie jednego z mieszkań w Żninie, u 20-latka, ujawniono łącznie blisko 100 gramów amfetaminy, ponad 9 gramów marihuany oraz tabletki extazy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W tej sprawie została zatrzymana również 20-letnia kobieta, u której  mundurowi zabezpieczyli nielegalne środki.

Dalsza praca kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 22-letniego mieszkańca Żnina, któremu zarzuca się udzielanie środków odurzających, już wcześniej zatrzymanym osobom, w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Osoby mające związek z tym nielegalnym procederem usłyszały już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

KPP w Żninie

AUTOPROMOCJA
REKLAMA
AUTOPROMOCJA