Imieniny: Leona, Ludomira

INFO

Żnińscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze ekspresowej S-5. W wyniku zderzenia ciężarówki z pojazdem Służby Drogowej, zginął 58-letni pasażer tego pojazdu.W czwartek, 8 września br. o godzinie 16.00 do żnińskiej jednostki policji wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem ciężarówki i busa należącego do Służby Drogowej, do którego doszło na 100 km drogi ekspresowej S5 w kierunku Bydgoszczy, na wysokości miejscowości Sobiejuchy.  

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących pod nadzorem prokuratora wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Daf wraz z naczepą, 65-letni mieszkaniec Malborka, uderzył w tył pojazdu opel movano należący do Służby Drogowej, który znajdował się na pasie awaryjnym. Pomimo prowadzonej reanimacji niestety nie udało się uratować życia 58-letniego pasażera opla.

Inni uczestnicy wypadku, w tym trzech pozostałych pasażerów opla  nie wymagało pomocy medycznej. Kierujący pojazdami uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi, ponadto od kierującego pojazdem ciężarowym zabezpieczono krew do badań laboratoryjnych. W czynnościach na miejscu wypadku udział brał również biegły z zakresu wypadków drogowych.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: tekst i fot. KPP w Żninie

AUTOPROMOCJA
AUTOPROMOCJA