Imieniny: Teresy, Heliodora

INFO
OGŁOSZENIE

Barcińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał niedozwolone substancje. Okazało się, że kierował także pod ich wpływem. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.W niedzielę (31.07.22) w godzinach popołudniowych w Piechcinie barcińscy policjanci  zatrzymali do kontroli citroena, którego kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. W trakcie czynności kierowca zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia mundurowych.

Mundurowi znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. 25-latek został sprawdzony narkotesterem, który potwierdził obecność środków odurzających w jego organizmie. Od kierującego została pobrana krew do badań laboratoryjnych. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy za pokwitowaniem.

podkom. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie


Mieszkaniec powiatu inowrocławskiego trafił do policyjnego aresztu. W poniedziałek, 1 sierpnia br. usłyszał zarzuty. Sąd zadecyduje, jakie poniesie konsekwencje. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Za naruszenie obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa został ukarany mandatem karnym.

KPP  w Żninie

AUTOPROMOCJA