Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO

Żnińscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Żnin, który dokonał rozboju na 36-latku. Sprawca siłą zaciągnął poszkodowanego na klatkę schodową w jednym z bloków mieszkalnych i zażądał pieniędzy. Początkowo napastnik spotkał się z odmową, ale gdy ofiara wyciągnęła ostatecznie portfel ten zabrał go wyciągnął pieniądze i uciekł. Podejrzany trafił tymczasowo za kraty na 3 miesiące.W miniony wtorek, 8 czerwca, policjanci zostali powiadomieni o rozboju, do którego doszło w jednej z miejscowości pod Żninem. Z relacji zgłaszającego wynikało, że znajomy mu 39-latek siłą zaciągnął go na klatkę schodową w bloku i zażądał pieniędzy. Poszkodowany jednak odmówił. Wówczas sprawca również siłą sprowadził go do piwnicy, gdzie ponownie zażądał gotówki, a gdy 36-latek uległ i wyciągnął portfel ten wyrwał mu go zabrał pieniądze i uciekł.

Kryminalni zatrzymali podejrzewanego 39-latka trzy dni później. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu do 12 lat więzienia.

źródło: KPP w Żninie

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA