Imieniny: Anieli, Jerzego

INFO

Żnińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Lubcz. Kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień.Wczoraj (10.05.21) około godziny 18:00 dyżurny żnińskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie DK-5 w miejscowości Lubcz. Na miejsce natychmiast udali się policjanci ogniwa ruchu drogowego, gdzie zastali straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe, które udzielało pierwszej pomocy.

Ze wstępnych ustaleń przez policjantów pracujących na miejscu zdarzenia drogowego wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki, 25-letni mieszkaniec gminy Gąsawa,  chcąc  ominąć zwierzę, które wtargnęło na jezdnię, nie zapanował nad kierowanym pojazdem, po czym uderzył w barierę energochłonną, a następnie doszło do wywrócenia pojazdu.

Z uwagi na obrażenia ciała 25-latek został przetransportowany do  szpitala w Żninie. Mężczyźnie została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu. Podczas sprawdzania przez policjantów w systemie  informatycznym okazało się, że kierowca nie posiadał prawa jazdy do kierowania motocyklem.

Słoneczna aura sprawia, że na drogach coraz częściej pojawiają się motocykliści. Policja apeluje do wszystkich kierujących o rozwagę i bezpieczną jazdę.

źródło i fot: KPP w Żninie

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA