Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

Żnińscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu żnińskiego, poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące za kradzież, której się dopuścił.Od kilku miesięcy, żnińscy kryminalni prowadzili poszukiwania za 27-letnim mieszkańcem powiatu żnińskiego. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy za kradzież.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Sieradza woj. łódzkie. Informacje policjantów potwierdziły się. 27-latek został zatrzymany, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do aresztu śledczego, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Żninie

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA