Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie udaremnili jazdę samochodem 16-latce. Młoda kobieta prowadziła pojazd pod wpływem narkotyków, nie posiadała uprawnień do kierowania. To nie wszystkie jej przewinienia. O dalszym losie bydgoszczanki zadecyduje sąd rodzinny.Policjanci ogniwa prewencji z Komisariatu Policji w Barcinie, na ulicy Pakoskiej zatrzymali do kontroli drogowej audi. Jak się okazało za kierownicą siedziała16-latka. Dalsza kontrola wykazała, że pojazd nie posiadał aktualnego ubezpieczenia OC, jak również wymaganych badań technicznych.    

Funkcjonariusze ujawnili w samochodzie porcję marihuany i amfetaminy. Natomiast badanie narkotesterem wykazało, że kierująca znajduje się pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo pobrano jej krew do badań laboratoryjnych.

Za swoje zachowanie 16-latka odpowie przed sądem rodzinnym.

źródło: KPP w Żninie

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA