Żnin

Imieniny: Pawla, Arnolda, Izydora

INFO
AUTOPROMOCJA
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Szubińscy policjanci nadzorowani przez prokuraturę wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie Szubin-Łabiszyn. Po zderzeniu alfy romeo z ciężarowym manem na miejscu zginął 29-letni kierowca auta osobowego.

fot. 3 x KPP Nakło nad Notecią

Informację o tym, że na trasie Szubin-Łabiszyn doszło do wypadku drogowego, dyżurny szubińskiego komisariatu otrzymał dziś (9.10.20) krótko po godzinie 15. Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe, a okoliczności, w jakich doszło do wypadku wyjaśniali kryminalni i policjanci z referatu ruchu drogowego nadzorowani przez prokuratora.Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierowca alfy romeo, 29-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem i zjechał częściowo na pobocze następnie pojazd wrócił na jezdnię i uderzył w jadącego przeciwnym pasem ciężarowego mana. Siła uderzenia była tak duża, że auto osobowe rozpadło się na dwie części.Kierowca alfy na skutek doznanych obrażeń zginął na miejscu, a jego 27-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. 58-latek, który prowadził mana nie doznał obrażeń ciała.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego ustalać będą w prowadzonym postępowaniu policjanci z szubińskiego komisariatu.

źródło: KPP w Nakle nad Notecią

Cytat dnia

„Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas, który mamy?”.

Kerry Johnson

AUTOPROMOCJA