Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie zatrzymali 32-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Okazało się, że w swoim mieszkaniu posiada jej znacznie więcej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W piątek, 11 września policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie podczas patrolu, na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania. 32-latek posiadał przy sobie niewielkie ilości suszu, co dało podstawę funkcjonariuszom do przeszukania jego mieszkania. W jego mieszkaniu zabezpieczyli 75 gram marihuany oraz wagę elektroniczną.

Mężczyzna odpowie teraz za posiadanie oraz udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: KPP w Żninie

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA