Imieniny: Lidii, Augusta

INFO

Szubińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Małe Rudy. Po uderzeniu auta osobowego w drzewo, 5 osób trafiło do szpitali. 21-latek, który prowadził volkswagena wsiadł za kierownicę pomimo braku uprawnień.

fot. KPP w Nakle nad Notecią

 
Zgłoszenie o wypadku drogowym w Małych Rudach dyżurny szubińskiej policji otrzymał w minioną sobotę, 18 lipca krótko przed godziną 19:00.

Na miejscu pracowali mundurowi z „drogówki” oraz kryminalni. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący pojazdem vw golf, 21-letni mieszkaniec Solca Kujawskiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie uderzył pojazdem w przydrożne drzewo. Prócz kierowcy autem podróżowało 4 mężczyzn. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia z obrażeniami ciała zostali dowiezieni do szpitali.

Kierowca volkswagena był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z komisariatu w Szubinie.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA