Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Gerarda, Teodora

INFO
AUTOPROMOCJA

W Brzyskorzystewku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. 38-latek, który przyczynił się do kolizji, został ukarany mandatem karnym.

fot. KPP w Żninie


W środę, 1 kwietnia br. o godz. 10.15 dyżurny żnińskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Brzyskorzystewku. Na miejsce natychmiast udali się policjanci ogniwa ruchu drogowego.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu, kierujący pojazdem marki Dacia Duster wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu od strony Bydgoszczy pojazdowi marki Mercedes i doprowadził do zderzenia pojazdów. 38-latek, który wymusił pierwszeństwo, został przewieziony do szpitala na badania. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

podkom. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie


Kierujący pojazdami, którzy brali udział w zdarzeniu, byli trzeźwi. Posiadali stosowne uprawnienia do kierowania. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 38-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

źródło: KPP w Żninie

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA