Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Viktoryna, Helmuta

INFO
AUTOPROMOCJA

O tym, że kradzież nie popłaca przekonali się dwaj mieszkańcy powiatu inowrocławskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku kradzieży. Teraz czeka ich proces w sądzie.

fot. freeimages.com

W poniedziałek, 3 lutego br. Komenda Powiatowa Policji w Żninie została powiadomiona o kradzieży palet o wartości blisko 4000 złotych. Jak wynikało z zawiadomienia, przez ostatnie pół roku sprawca kradł pojedyncze sztuki, pozostawione w części magazynowej jednego ze żnińskich sklepów. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że palet brakuje ponad 100 sztuk. Sprawą zajęli się żnińscy kryminalni.

We wtorek (4.02.20) od wczesnych godzin porannych obserwowali sklep, w którym doszło do przestępstwa i okolicę. Niedługo musieli czekać i zatrzymali złodzieja na gorącym uczynku. 61-latek próbował zabrać kolejne 2 palety. Jak ustalono, w przestępczym procederze pomagał mu 46-latek z powiatu inowrocławskiego. Mężczyźni wykorzystywali fakt dostarczania towaru, dzięki czemu swobodnie przemieszczali się po części magazynowej oraz rampie.

podkom. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w ŻninieMieszkańcy powiatu inowrocławskiego zostali zatrzymani i przewiezieni do żnińskiej komendy, gdzie usłyszeli zarzut kradzieży. Teraz czeka ich proces w sądzie. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. 

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

 

 

KORONAWIRUS WE WŁOSZECH. WYWIAD Z MARTĄ KURDYKOWSKĄ

Od 10 marca br. cały kraj został objęty kwarantanną. Mieszkańcy mogą wychodzić z domów tylko w uzasadnionych przypadkach. Jak teraz wygląda sytuacja w Italii? O tym rozmawialiśmy z Martą Kurdykowską, Pałuczanką, która mieszka we Włoszech.

AUTOPROMOCJA