Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Leona, Ludomira

INFO

Barcińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (04.02.20) w Ojrzanowie. Mężczyzna, który prowadził motorower, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

fot. KPP w Żninie


Wczoraj , 4 lutego 2020r kilkanaście minut po godz. 16.00 dyżurny żnińskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Ojrzanowie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze.

fot. KPP w Żninie


Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierująca pojazdem marki Nissan, 51-letnia mieszkanka powiatu inowrocławskiego, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z motorowerem, którym kierował 18-letni mieszkaniec gminy Złotniki Kujawskie. W rezultacie zdarzenia kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała i został przewieziony do placówki medycznej.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi, posiadali stosowne uprawnienia do kierowania. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają barcińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury.

Cytat dnia

Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć.

Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia.

 

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny

AUTOPROMOCJA