Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Viktoryna, Helmuta

INFO
AUTOPROMOCJA

Do 3 lat więzienia grozi 21-latkowi z gminy Gąsawa, którego policjanci zatrzymali w związku z posiadaniem narkotyków. Jak się okazało, mężczyzna kierował samochodem znajdując się pod ich wpływem.

fot. KPP w Żninie


Do zdarzenia doszło w niedzielę (2.02.20) w godzinach wieczornych na ul. Klemensa Janickiego w Żninie. Miejscowi „patrolowcy” zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. Podczas kontroli bagażu w pojeździe znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym oraz tabletki ecstasy. Mieszkaniec gminy Gąsawa został sprawdzony alkomatem, który wykazał, że był trzeźwy. Jednak narkotest wskazał, że 21-latek znajdował się pod działaniem środków odurzających. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Ujawnione środki zostały zabezpieczone.

Funkcjonariusze zatrzymali 21-latka, którego najpierw przewieziono do placówki medycznej, gdzie została pobrana jego krew do badań laboratoryjnych, a następnie trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia (3.02.20) gąsawianin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz kierowania pod ich wpływem. Jakie konsekwencje poniesie mężczyzna, zadecyduje sąd, do którego trafi akt oskarżenia. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

 

 

KORONAWIRUS WE WŁOSZECH. WYWIAD Z MARTĄ KURDYKOWSKĄ

Od 10 marca br. cały kraj został objęty kwarantanną. Mieszkańcy mogą wychodzić z domów tylko w uzasadnionych przypadkach. Jak teraz wygląda sytuacja w Italii? O tym rozmawialiśmy z Martą Kurdykowską, Pałuczanką, która mieszka we Włoszech.

AUTOPROMOCJA