Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Arnolda, Jozefa, Konrada

INFO

Do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami grozi 33-letniemu mieszkańcowi Żnina, którego kryminalni przyłapali na posiadaniu środków odurzających. Jak się okazało, mężczyzna prowadził samochód osobowy będąc pod ich wpływem.

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 10 stycznia 2020 w godzinach wieczornych. Żnińscy kryminalni w toku prowadzonych czynności ustalili, że 33-letni mieszkaniec Żnina posiada niedozwolone substancje. Aby zweryfikować swoje ustalenia funkcjonariusze udali się w patrol. Zauważyli mężczyznę na jednej z ulic miasta, podczas gdy kierował osobowym audi. Podjęli go do kontroli.

W rezultacie przeprowadzonego przeszukania, funkcjonariusze w jego odzieży znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym. W samochodzie ujawnili kolejne zawiniątka z białym proszkiem. Sprawdzenie alkomatem wykazało, że 33-latek był trzeźwy. Natomiast narkotester wskazał na obecność środków odurzających w organizmie kierowcy. Od mieszkańca Żnina została pobrana krew do badań laboratoryjnych.

mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

33-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Analiza zabezpieczonych substancji wykazała, że były to marihuana i amfetamina. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo został ukarany mandatem karnym za brak wymaganych dokumentów podczas kontroli drogowej.  

Cytat dnia

Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć.

Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia.

 

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny

AUTOPROMOCJA