Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Euzebiusza

INFO
AUTOPROMOCJA

Do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami grozi 33-letniemu mieszkańcowi Żnina, którego kryminalni przyłapali na posiadaniu środków odurzających. Jak się okazało, mężczyzna prowadził samochód osobowy będąc pod ich wpływem.

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 10 stycznia 2020 w godzinach wieczornych. Żnińscy kryminalni w toku prowadzonych czynności ustalili, że 33-letni mieszkaniec Żnina posiada niedozwolone substancje. Aby zweryfikować swoje ustalenia funkcjonariusze udali się w patrol. Zauważyli mężczyznę na jednej z ulic miasta, podczas gdy kierował osobowym audi. Podjęli go do kontroli.

W rezultacie przeprowadzonego przeszukania, funkcjonariusze w jego odzieży znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym. W samochodzie ujawnili kolejne zawiniątka z białym proszkiem. Sprawdzenie alkomatem wykazało, że 33-latek był trzeźwy. Natomiast narkotester wskazał na obecność środków odurzających w organizmie kierowcy. Od mieszkańca Żnina została pobrana krew do badań laboratoryjnych.

mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

33-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Analiza zabezpieczonych substancji wykazała, że były to marihuana i amfetamina. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo został ukarany mandatem karnym za brak wymaganych dokumentów podczas kontroli drogowej.  

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA