Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Viktoryna, Helmuta

INFO
AUTOPROMOCJA

Policjanci z grupy Speed zatrzymali w ubiegłym tygodniu kierowcę samochodu osobowego, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 60 km/h. 52-latek został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

fot. KPP w Żninie


W ubiegłym tygodniu mundurowi z policyjnej grupy Speed czuwali nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogą ekspresową S5. Przy użyciu nieoznakowanego radiowozu wyposażonego w widorejestrator, mundurowi kontrolowali prędkość, z jaką poruszały się samochody na nowo oddanym do użytkowania odcinku drogi. Kilka minut po godz. 13.00 zauważyli pojazd osobowy, który poruszał się z dużą prędkością. Wykonali pomiar i wówczas okazało się, że kierowca jechał ponad 181 km/h, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 120 km/h.

52-latek został zatrzymany do kontroli drogowej. Za popełnione wykroczenie mieszkaniec powiatu oleśnickiego został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.  

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

 

 

KORONAWIRUS WE WŁOSZECH. WYWIAD Z MARTĄ KURDYKOWSKĄ

Od 10 marca br. cały kraj został objęty kwarantanną. Mieszkańcy mogą wychodzić z domów tylko w uzasadnionych przypadkach. Jak teraz wygląda sytuacja w Italii? O tym rozmawialiśmy z Martą Kurdykowską, Pałuczanką, która mieszka we Włoszech.

AUTOPROMOCJA