Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Viktoryna, Helmuta

INFO
AUTOPROMOCJA

Dzisiaj w nocy, około godziny 1:00, doszło do pożaru domu jednorodzinnego na ulicy Kasztanowej w Żninie, w którym mieszkała starsza kobieta z dwoma synami.

fot. Goniec Pałucki

Jak przekazał nam kpt. Mirosław Wrzesiński, oficer prasowy KP PSP w Żninie, do akcji zostało zadysponowanych 5 zastępów straży pożarnej. W wyniku pożaru, a raczej zaistniałej sytuacji, do szpitala została zabrana starsza kobieta, która źle się poczuła.

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Kasztanowej w Żninie doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali się dach budynku mieszkalnego. Na miejsce zostały zadysponowane OSP Żnin, OSP Białożewin, OSP Cerekwica i OSP Jadowniki oraz JRG Żnin. Po ugaszeniu pożaru okazało się, że spaleniu uległ dach. Budynek zamieszkiwała starsza Pani z dwoma synami. Kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala.

kpt. Mirosław Wrzesiński, oficer prasowy KP PSP w Żninie

Prawdopodobną przyczyną pożaru była pozostawiona świeczka, którą kobieta zapaliła w pomieszczeniu. Wezwany na miejsce nadzór budowlany stwierdził, że w budynku tym nie można dalej mieszkać.

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

 

 

KORONAWIRUS WE WŁOSZECH. WYWIAD Z MARTĄ KURDYKOWSKĄ

Od 10 marca br. cały kraj został objęty kwarantanną. Mieszkańcy mogą wychodzić z domów tylko w uzasadnionych przypadkach. Jak teraz wygląda sytuacja w Italii? O tym rozmawialiśmy z Martą Kurdykowską, Pałuczanką, która mieszka we Włoszech.

AUTOPROMOCJA