Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jagodyk Urbana

INFO
AUTOPROMOCJA

Z poważnymi konsekwencjami musi się liczyć 23-latek z gminy Barcin, u którego policjanci znaleźli narkotyki. Jak się okazało, mężczyzna kierował samochodem znajdując się pod ich wpływem. O tym, jakie usłyszy zarzuty zadecydują badania laboratoryjne.

fot. KPP w Żninie


Do zdarzenia doszło  17 grudnia w godzinach nocnych. Policjanci barcińskiej „patrolówki” na jednej z ulic tejże miejscowości zauważyli samochód osobowy, którego kierujący nie zastosował kierunkowskazu podczas gwałtownego skrętu w prawo. Takie zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.

Podczas wykonywanych przez policjantów czynności 23-latek nerwowo się zachowywał. Mundurowi utwierdzili się w przekonaniu, że może mieć coś „na sumieniu”. Przeprowadzili przeszukanie jego pojazdu, w rezultacie którego znaleźli pudełko z suszem roślinnym, plastikowy woreczek z białym proszkiem, wagę elektroniczna i młynek.

mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Kierowca przyznał się, że zażywał tego dnia środki odurzające. Policjanci przy użyciu narkotestera potwierdzili, że mężczyzna znajdował się pod ich działaniem. Od 23-latka pobrano krew do badań laboratoryjnych. Funkcjonariusze zatrzymali także jego prawo jazdy za pokwitowaniem.

fot. KPP w Żninie


Mieszkaniec Barcina został zatrzymany. Ponadto w jego mieszkaniu mundurowi znaleźli niewielkie ilości suszu roślinnego. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.    

Cytat dnia

„Nasza największa chwała nie leży w tym, by nigdy nie upaść,

ale w tym, by podnieść się za każdym razem, gdy upadniemy.”

                                                                         Ralph Waldo Emerson

Polecamy

AUTOPROMOCJA