Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jagodyk Urbana

INFO
AUTOPROMOCJA

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi powiatu żnińskiego, który w samochodzie przewoził narkotyki. Zabronione substancje policjanci znaleźli również w jego miejscu zamieszkania.  Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.  

fot. KPP w Żninie


We wtorek, 19 listopada w godzinach wieczornych policjanci z komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim podczas patrolu zauważyli na jednej z gminnych dróg samochód osobowy, który poruszał się z niewielką prędkością. Mundurowi zwrócili na niego uwagę z racji tego, że z pojazdu został wyrzucony niewielki przedmiot. Zatrzymali go więc do kontroli. W rezultacie przeprowadzonego przeszukania samochodu znaleźli susz roślinny, woreczki strunowe z białym proszkiem, tabletki oraz dwa młynki.

Do sprawy został zatrzymany 25-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, który trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania przeprowadzonego w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze ujawnili kolejne zabronione prawem substancje. Był to susz roślinny o wadze blisko 50 gram.  

W środę. 20 listopada na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielania narkotyków innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Decyzją prokuratora został objętym policyjnym dozorem oraz poręczeniem majątkowym.  

O losie mieszkańca powiatu żnińskiego zadecyduje sąd. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Cytat dnia

„Nasza największa chwała nie leży w tym, by nigdy nie upaść,

ale w tym, by podnieść się za każdym razem, gdy upadniemy.”

                                                                         Ralph Waldo Emerson

Polecamy

AUTOPROMOCJA