Żnin

Imieniny: Agnieszki, Jaroslawa

INFO
AUTOPROMOCJA
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Trzech młodych mężczyzn uczestniczyło w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę w miejscowości Cerekwica, pow. żniński. Kierujący oplem vectra zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w drzewo wskutek czego śmierć na miejscu poniósł 27-letni pasażer pojazdu. Wstępne badania laboratoryjne wykazały, że kierowca był nietrzeźwy. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

fot. KPP w ŻninieW sobotę (27.04.19) około 22.45 w m. Cerekwica, pow. żniński, na drodze powiatowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 28-latek kierujący oplem vectra, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

fot. nadesłane / Piotr Konieczny

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 27-letni pasażer auta. Drugi podróżujący oplem mężczyzna i kierowca zostali przewiezieni do placówek medycznych. Wstępne badania laboratoryjne wykazały, że 28-latek był nietrzeźwy.

fot. nadesłane / Piotr Konieczny

Teraz, za spowodowanie śmiertelnego wypadku będąc pod wpływem alkoholu, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz świadczenie pieniężne w kwocie nie mniejszej niż 10 000 zł.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają żnińscy funkcjonariusze.

Cytat dnia

„Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas, który mamy?”.

Kerry Johnson

AUTOPROMOCJA