Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Cezarego, Donata

INFO
AUTOPROMOCJA

Szubińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 25 kwietnia br. około godziny 23:00 na drodze krajowej numer 5  w Szubinie. Po zderzeniu ciężarówki z cysterną dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitali. Jeden z pojazdów przewoził substancję chemiczną, która wyciekła na drogę.

fot. KPP Nakło nad Notecią


Zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 5 w Szubinie dyżurny policji otrzymał w czwartek (25 kwietnia br.) krótko po 23.00. Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe.

Na miejscu okazało się, że na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Obaj kierowcy z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali na terenie Bydgoszczy Z jednego z  pojazdów ciężarowych, który w cysternie przewoził substancję chemiczną w wyniku rozszczelnienia zbiornika zawartość ładunku wyciekła na drogę.

Obecnie na miejscu cały czas pracują strażacy i inne służby, których zadaniem jest zneutralizowanie rozlanej substancji.

Z uwagi na utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą potrwać jeszcze kilkanaście godzin policjanci zorganizowali objazdy dla pojazdów ciężarowych jadących od strony Bydgoszczy i Poznania przez miejscowość Łabiszyn.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniali, pod nadzorem szubińskiej prokuratury, kryminalni i policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego.

Cytat dnia

 

 

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny

AUTOPROMOCJA