Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Ireny, Jana

INFO

Żnińscy kryminalni, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę (23.03.19) w Rogowie. Przez kilka godzin droga krajowa nr 5, w miejscu zdarzenia, była całkowicie nieprzejezdna.

 

fot. KPP w Żninie

W sobotę, 23 marca około godz. 2.00 dyżurny żnińskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Rogowo na drodze krajowej nr 5. Na miejsce natychmiast udali się janowieccy policjanci, a następnie także kryminalni oraz funkcjonariusze ogniwa ruchu drogowego.

fot. KPP w Żninie


Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że  z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, na łuki drogi doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. 64-letni mieszkaniec powiatu świeckiego poruszał się pojazdem marki Scania wraz z naczepą w kierunku Żnina, natomiast 30-letni wrocławianin, który prowadził ciężarowego mana wraz z przyczepą, jechał w kierunku przeciwnym. W rezultacie zdarzenia uszkodzona scania wjechała na teren budowy drogi S-5, natomiast przyczepa drugiego pojazdu uległa wywróceniu do przydrożnego rowu. 64-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do placówki medycznej.

Obydwaj kierujący byli trzeźwi, posiadali stosowne uprawnienia do kierowania pojazdami. Droga krajowa nr 5, w miejscu gdzie doszło do zdarzenia, była nieprzejezdna przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury.  

Cytat dnia

Czas na kino

AUTOPROMOCJA