Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Ireny, Jana

INFO

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około północy na drodze relacji Cerekwica - Uścikowo. Kierowca Iveco, który w nim uczestniczył, nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ukarali go mandatem karnym.  

fot. KPP w ŻninieDzisiaj, 15 marca br. około północy dyżurny żnińskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu dostawczego, do którego doszło na drodze relacji Cerekwica – Uścikowo. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze.

Po przybyciu na miejsce policjanci zastali uszkodzony pojazd marki Iveco, który znajdował się poza drogą.  Kierowca, który nim kierował, został przetransportowany do placówki medycznej.

fot. KPP w Żninie

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 28-letni mieszkaniec powiatu wągrowieckiego, kierując pojazdem dostawczym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń, pomimo, że cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Pojazd, który prowadził uległ poważnym uszkodzeniom.

28-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Policjanci apelują do kierowców, aby zwracali uwagę na stan nawierzchni jezdni i dostosowywali prędkość do zmieniających się warunków atmosferycznych.

Cytat dnia

Czas na kino

AUTOPROMOCJA