Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jonasza, Mateusza

INFO

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, u których kryminalni znaleźli narkotyki. Wszyscy podejrzani zostali zatrzymani na terenie gminy Barcin. Już usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

fot. KPP w Żninie


Żnińscy i barcińscy kryminalni ustalili, że trzej mężczyźni posiadają środki odurzające. Z ustaleń mundurowych wynikało, że wszyscy podejrzani będą przebywać na terenie gminy Barcin. Funkcjonariusze, aby zweryfikować swoje przypuszczenia, udali się właśnie w ten rejon.

7 marca kilkanaście minut przed godz. 18.00 w Barcinie funkcjonariusze zatrzymali 19-latka. Mężczyzna początkowo twierdził, że nie posiada żadnych zabronionych substancji, jednak przeszukanie jego odzieży wykazało zupełnie coś innego. W kieszeni policjanci znaleźli woreczek foliowy z suszem roślinnym.

Około godz. 21.00 w Piechcinie zatrzymali 23-latka. Podejrzany wezwany do wydania przedmiotów, których posiadanie jest zabronione, dobrowolnie  oddał woreczek z suszem roślinnym.

Następnie kilkanaście minut po godz. 21.00 na jednej z ulic Barcina, funkcjonariusze zauważyli 20-latka, który na widok patrolu upuścił na chodnik zawiniątko. W środku znajdowały się dwa woreczki strunowe z białym proszkiem.

Podejrzani zostali przewiezieni do jednostek Policji w Barcinie i Żninie, gdzie jeszcze wczoraj, usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zabezpieczone substancje zostały przekazane do badań laboratoryjnych. O losie całej trójki zadecyduje sąd. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.  

Cytat dnia

"Żyj, po prostu prawdziwie żyj,
Dla ludzi życzliwość miej,
I jedną tę samą twarz.
A gdybyś miał choć raz wątpliwości cień,
To w sercu poszukaj swym
Przepisu na świat."

Bajm - Niby Nic

AUTOPROMOCJA