Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Anity, Elizy

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia, do którego doszło 7 lutego br. w miejscowości Ameryczka. Po zderzeniu mana z peugeotem, kierowca „osobówki” oraz pasażerka zostali przetransportowani do szpitali. Okazało się, że 24-latek, który prowadził mana nie posiadał uprawnień na pojazd, którym kierował.

fot. KPP Nakło nad Notecią


Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dwa dni temy (7.03.2019) około godziny 19.20 w miejscowości Ameryczka gm. Szubin. Na miejsce wypadku zostały zadysponowane wszystkie służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wyjaśniających okoliczności wypadku wynika, że kierujący pojazdem marki Man wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z jadącym trasą W 247 osobowym peugeotem.  

fot. KPP Nakło nad Notecią


Po zderzeniu aut z obrażeniami ciała do szpitali przetransportowany został kierowca „osobówki” oraz jej pasażerka. 24-latek, który kierował manem nie doznał obrażeń. Nie było zastrzeżeń co do stanu trzeźwości kierowców. Okazało się jednak, że mieszkaniec Szubina, który kierował manem nie miał uprawnień, aby kierować pojazdem powyżej 3,5t, a posiadane przez niego prawo jazdy kategorii B nie zezwala na prowadzenie „ciężarówek”.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z szubińskiego komisariatu nadzorowani przez prokuratora.

Cytat dnia

Patronat medialny

AUTOPROMOCJA