Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Cezarego, Donata

INFO
AUTOPROMOCJA

Kara pozbawienia wolności do lat 3 grozi 37-letniemu mieszkańcowi gminy Barcin, którego żnińscy kryminalni przyłapał na posiadaniu narkotyków. Teraz czeka go proces w sądzie.  

fot. KPP w ŻninieDo zdarzenia doszło w sobotę, 2 marca 2019 roku w godzinach popołudniowych w Barcinie. Żnińscy kryminalni ustalił, że jeden z mieszkańców tejże gminy będzie posiadał środki odurzające. Aby zweryfikować swoje ustalenia mundurowi udali się do Barcina, gdzie na ul. Artylerzystów zauważyli podejrzanego 37-latka podczas, gdy siedział w pojeździe marki Mercedes. Funkcjonariusze wezwali mężczyznę do dobrowolnego wydania przedmiotów, których posiadanie jest zabronione, lecz ten twierdził, że takich nie posiada. W wyniku przeprowadzonego przeszukania samochodu policjanci znaleźli zawiniątko folii aluminiowej z białym proszkiem.

Barcinianin został zatrzymany, a ujawniona substancja zabezpieczona. Podejrzany spędził noc w policyjnym areszcie. Następnego dnia (03.03.19) usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. O jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Cytat dnia

 

 

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny

AUTOPROMOCJA