Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Borysława, Grzegorza

INFO

Bez poważnych skutków zdrowotnych zakończyła się kolizja z udziałem trzech pojazdów, do której doszło wczoraj w Barcinie. Kierujący, który przyczynił się do zdarzenia został ukarany mandatem i punktami karnymi.

fot. KPP w Żninie

Zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych na ul. 4-go Stycznia w Barcinie, dyżurny żnińskiej komendy otrzymał 12 lutego br. około godziny 7.00. Na miejsce udali się policjanci z miejscowego komisariatu oraz żnińska „drogówka”. W toku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że 25-latek kierujący oplem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka nissanowi w wyniku czego doszło do zderzenia czołowego.

fot. KPP w Żninie

Następnie w skutek zderzenia pojazdów, nissan został zepchnięty z jezdni na prawe pobocze, gdzie zderzył się z zaparkowanym oplem, w którym nie było żadnych osób. Uczestnicy zderzenia zostali przetransportowani do placówek medycznych. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

fot. KPP w Żninie


Mieszkaniec gminy Barcin, który spowodował kolizję był trzeźwy. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i punktami karnymi.  Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców, aby poruszali się po drogach zgodnie z obowiązującymi przepisami. Czasem chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

źródło: KPP w Żninie

Cytat dnia

Nie ma większej radości,

niż nie mieć powodu do smutku.

Nie ma większego bogactwa,

niż zadowolenia z tego

co się ma.

 

Patronat medialny

Co? Gdzie? Kiedy? Na Pałukach

 

AUTOPROMOCJA