Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jonasza, Mateusza

INFO

Bez poważnych skutków zdrowotnych zakończyła się kolizja z udziałem trzech pojazdów, do której doszło wczoraj w Barcinie. Kierujący, który przyczynił się do zdarzenia został ukarany mandatem i punktami karnymi.

fot. KPP w Żninie

Zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych na ul. 4-go Stycznia w Barcinie, dyżurny żnińskiej komendy otrzymał 12 lutego br. około godziny 7.00. Na miejsce udali się policjanci z miejscowego komisariatu oraz żnińska „drogówka”. W toku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że 25-latek kierujący oplem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka nissanowi w wyniku czego doszło do zderzenia czołowego.

fot. KPP w Żninie

Następnie w skutek zderzenia pojazdów, nissan został zepchnięty z jezdni na prawe pobocze, gdzie zderzył się z zaparkowanym oplem, w którym nie było żadnych osób. Uczestnicy zderzenia zostali przetransportowani do placówek medycznych. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

fot. KPP w Żninie


Mieszkaniec gminy Barcin, który spowodował kolizję był trzeźwy. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i punktami karnymi.  Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców, aby poruszali się po drogach zgodnie z obowiązującymi przepisami. Czasem chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

źródło: KPP w Żninie

Cytat dnia

"Żyj, po prostu prawdziwie żyj,
Dla ludzi życzliwość miej,
I jedną tę samą twarz.
A gdybyś miał choć raz wątpliwości cień,
To w sercu poszukaj swym
Przepisu na świat."

Bajm - Niby Nic

AUTOPROMOCJA