Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Anity, Elizy

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Policjanci z Chełmży prowadzą poszukiwania za zaginioną Małgorzatą Tomaszewską. Osoby, które widziały kobietę lub miały z nią kontakt proszone są o bardzo pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Chełmży przy ul. Sądowej 2, tel. 56 6751900 lub 112 lub Komenda Miejską Policji w Toruniu.Policjanci z Chełmży prowadzą poszukiwania zaginionej Małgorzaty Tomaszewskiej (lat 40), która w dniu 23.01.2019 r. udała się do kościoła w Chełmży na ul. Błogosławionej Juty na mszę o godz. 8.00. Po mszy umówiona była na spotkanie z matką oraz bratem celem udania się do miejsca zamieszkania. Wyznaczonym miejscem spotkania był parking na ul. Sikorskiego w Chełmży przy sklepie NETTO. Do godz. 9.30 nie dotarła na miejsce spotkania, gdzie oczekiwali członkowie rodziny. Zaginiona nie poinformowała nikogo dokąd się udała, a jest osobą chorą i powinna zażywać leki.

Kobieta  ma krępą sylwetkę , mierzy  około  170 cm, waży około 70 kg. Włosy  długie, proste  do ramion w kolorze  brązowym oraz  grzywkę czesaną na prawy bok.  Twarz owalna,  pełna, lekki zarost nad górną wargą, niebieskie oczy,  uszy średnie, normalnie osadzone, przylegające. Ma prosty nos i niepełne  uzębienie .

Ubrana była w kurtkę do kolan koloru brązowego z paskiem, czapkę zimową wełnianą koloru różowego z szarym pomponem, spodnie materiałowe koloru brązowego, kozaki do kolan koloru brązowego, czarne skórzane rękawiczki.

Osoby, które widziały taką kobietę lub miały z nią kontakt proszone są o bardzo pilny kontakt  osobisty lub telefoniczny  z Komisariatem Policji w Chełmży przy ul. Sądowej 2,  tel. 56 6751900 lub 112 lub Komenda Miejską Policji w Toruniu.

Cytat dnia

Patronat medialny

AUTOPROMOCJA