Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Anity, Elizy

INFO
PATRONAT MEDIALNY

W dniu dzisiejszym około godziny 16:00 w miejscowości Jaroszewo doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Droga krajowa nr 5 jest całkowicie zablokowana.

Jak przekazała nam mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie do zdarzenia doszło około godziny 16:00 w Jaroszewie. Kierowca jadący samochodem osobowym marki Ford Focus nie dostosował prędkości do panujących warunków, wjeżdżając do miejscowości wpadł w poślizg.

Kierowca samochodu osobowego nie dostosował prędkości do panujących warunków pogodowych i na wysokości pierwszej wysepki w miejscowości Jaroszewo wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w samochód ciężarowy. W wyniku zdarzenia ucierpiały 2 osoby. Na miejscu pracują służby medyczne, policja oraz straż pożarna. Droga krajowa nr 5 jest całkowicie zablokowana.

mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Kierowcy podróżujący z Bydgoszczy w kierunku Gniezna kierowani są objazdem w kierunku Wąsosza, a następnie Chomętowa i Żnina.

Kierowcy jadący z Gniezna w kierunku Bydgoszczy kierowani są w Rogowie w kierunku Gąsawy, a następnie w Żninie na Łabiszyn.

Cytat dnia

Patronat medialny

AUTOPROMOCJA