Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Anety, Bogdana

INFO

W poniedziałek br. na drodze krajowej nr 5 w Lubczu doszło do zdarzenia drogowego. Jego przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność.

fot. KPP w Żninie

Około godziny 16.30 dyżurny żnińskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Lubcz na drodze krajowej nr 5. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze ogniwa ruchu drogowego.

Na miejscu działały również służby medyczne, które udzielały niezbędnej pomocy uczestnikom zdarzenia. Na szczęście nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń.

fot. KPP w Żninie

W toku podjętych czynności policjanci ustalili, że 29-letni mieszkaniec powiatu świeckiego kierując pojazdem marki Alfa Romeo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem, którym kierowała 39-letnia żninianka.

Kierujący byli trzeźwi. 29-latek, który przyczynił się zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu drogowym trwały około 3 godzin.

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność na drodze!

Cytat dnia

Patronat medialny

 

AUTOPROMOCJA