Pochmurno

-2°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 12.87 km/h

  • 14 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

  • 15 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Izydora

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Policjanci z Szubina wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 grudnia na jednej z dróg dojazdowych do miasta. Po zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych, jeden z kierowców trafił do szpitala. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń.

fot. KPP w Nakle nad Notecią


Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch aut ciężarowych, dyżurny szubińskiego komisariatu odebrał 4 grudnia br. około godziny 12:00. Na miejscu pracowali mundurowi z referatu ruchu drogowego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący starem, 58-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najechał na tył poprzedzającego go dafa. Następnie auto zjechało na przeciwny pas ruchu uszkadzając przydrożną lampę.

fot. KPP w Nakle nad Notecią

Siła uderzenia była na tyle duża, że kabina kierowcy stara została dość mocno uszkodzona, a 58-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na szczęście obrażenia, których doznał kierowca nie zagrażają jego życiu. Okoliczności w jakich doszło do zdarzenia ustalają w prowadzonym postępowaniu policjanci z komisariatu w Szubinie.  

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu