Pochmurno

-2°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 95%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 14 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

  • 15 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Izydora

INFO
PATRONAT MEDIALNY

W ciągu ostatnich kilku dni warunki pogodowe uległy znacznemu pogorszeniu. Lokalne przymrozki i mgły wymuszają zmianę techniki prowadzenia pojazdów i dostosowanie prędkości do warunków drogowych. Niestety nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają.

fot. KPP w Żninie


Podczas minionego weekendu na terenie naszego powiatu poszło do dwóch wypadków drogowych. Obydwa zdarzenia zaistniały w Lubczu na drodze krajowej nr 5. Kierujący pojazdem marki Opel Astra w wyniku nieprawidłowej zmiany kierunku jazdy wypadł z jezdni i zjechał na plac budowy S-5. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca - 74-letni mieszkaniec Bydgoszczy.

fot. KPP w Żninie

W niedzielę, 2 grudnia około godz. 8.20 kierujący pojazdem marki Skoda na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do przydrożnego rowu. Pasażerowie, którzy podróżowali skodą, z obrażeniami trafili do szpitala.

fot. KPP w Żninie


Okoliczności i przyczyny obydwóch wypadków wyjaśniają żnińscy mundurowi pod nadzorem prokuratura. Policjanci apelują! Zachowajmy ostrożność na drodze! Nie dostosowanie prędkości do warunków ruch to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że to od nas zależy nasze bezpieczeństwo oraz innych uczestników ruchu drogowego.  

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu