Pochmurno

-2°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 95%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 14 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

  • 15 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Izydora

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Wczoraj na terenie gminy Gąsawa doszło do dwóch groźnie wyglądających kolizji. Uczestnicy zdarzeń drogowych nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierujący, którzy się do nich przyczynili, zostali ukarani mandatami karnymi.

fot. KPP w Żninie

Wczoraj, 20 listopada br. około godz.12.00 na terenie gminy Gąsawa doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Pierwsze z nich miało miejsce w Marcinkowie Górnym. Kierująca pojazdem marki Mazda, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym citroenem.

fot. KPP w Żninie


Do drugiego zdarzenia doszło w Gąsawie na ul. Leszka Białego około 300 metrów za przejazdem kolejowym. Tam kierujący pojazdem marki Volkswagen podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zjechał na prawy pas ruchu i doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf. W rezultacie ciężarówka wywróciła się do przydrożnego rowu.

fot. KPP w Żninie


Uczestnicy kolizji drogowych nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostali ukarani mandatami karnymi.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu