Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Filipa, Pauliny

INFO

Wczoraj na terenie gminy Gąsawa doszło do dwóch groźnie wyglądających kolizji. Uczestnicy zdarzeń drogowych nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierujący, którzy się do nich przyczynili, zostali ukarani mandatami karnymi.

fot. KPP w Żninie

Wczoraj, 20 listopada br. około godz.12.00 na terenie gminy Gąsawa doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Pierwsze z nich miało miejsce w Marcinkowie Górnym. Kierująca pojazdem marki Mazda, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym citroenem.

fot. KPP w Żninie


Do drugiego zdarzenia doszło w Gąsawie na ul. Leszka Białego około 300 metrów za przejazdem kolejowym. Tam kierujący pojazdem marki Volkswagen podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zjechał na prawy pas ruchu i doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf. W rezultacie ciężarówka wywróciła się do przydrożnego rowu.

fot. KPP w Żninie


Uczestnicy kolizji drogowych nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostali ukarani mandatami karnymi.

Cytat dnia

Nie ma większej radości,

niż nie mieć powodu do smutku.

Nie ma większego bogactwa,

niż zadowolenia z tego

co się ma.

 

Patronat medialny

Co? Gdzie? Kiedy? Na Pałukach

 

AUTOPROMOCJA